מותג הרכב הגרמני אאודי שייך ללא ספק למשפחת מותגי היוקרה מהמובילים בעולם. המותג, השייך כיום לתאגיד הרכב פולקסווגן, משווק בכל רחבי העולם בעיקר ללקוחות ממעמד סוציואקונומי גבוה. יבוא אאודי לארץ מבוצע בהצלחה רבתי בפלח היוקרה, כאשר לצד היבוא הרשמי קיים גם יבוא אישי. יבוא מסוג זה נמצא כמתאים במיוחד לרכבים מיוחדים והוא מאפשר גישה גם לדגמים שפחות מגיעים ארצה ביבוא סדיר וכן לדגמים סדרתיים, במחירים מוזלים.

 ניחוח של יוקרה

דגמים נבחרים של אאודי מוצעים לקהל הישראלי ובמיוחד לפלח של מביני דבר, הרוצים שם יוקרתי ואיכות בהתאם. בתמורה למחיר, מקבלים הרבה יותר מהסמל המפורסם והיוקרתי של הטבעות המשתלבות. יבוא אאודי מאפשר נסיעה בטוחה, חסכונית, עם חלל פנימי מרווח, נהיגה נוחה וכל אביזרי היוקרה. מובן, שלא כל הדגמים יציעו את אותה חוויית נסיעה ואת אותה רמת אבזור. אפילו כאשר מדובר ביבוא אישי, תג המחיר משתנה מדגם לדגם ובעוד שישנם דגמים שניתן לייבא בעלות מפתיעה של כשלוש מאות אלף ₪, יש גם דגמים שמחירים יהיה כפול. במקביל לכך, יש כמובן גם את הדגמים היוקרתיים עוד יותר, למועדון המיליון. למשל מודל R8 קופה, יבוא אישי יד שניה, שמור כחדש, חוצה בקלות את רף המיליון שקלים, אבל התמורה בהחלט בהתאם.

אבזור ברמה אחרת

רכבי אאודי מציעים אבזור מושלם, הראוי למותג משכמו ומעלה. יבוא אאודי בשיטה האישית מאפשר לשלם פחות – ולקבל יותר. בדגמים הנבחרים ניתן למצוא מערכות בטיחות מתקדמות ומובנות (כגון מניעת נעילת גלגלים, 6 כריות אוויר מלפנים ומהצדדים, מערכות להתראה על סטייה או מכשולים).  תקבלו גם מערכת שמע בעלת רמקולים היקפיים לאיכות שמע מדהימה, חלונות בעלי תכונת בידוד משופרת, מראות בעלות מנגנון חשמלי לכוונון מושלם. בדגמים הנבחרים ניתן למצוא מערכת בקרת יציבות, מנגנון למניעת סחרור, מערכת היגוי משופרת, בעלת מנגנון אלקטרוני הידראולי ויכולת כיוונון משופרת למושב הנהג. עיצוב הפנים – ללא פשרות. הידור ויופי שוכנים יחדיו וגם המראה החיצוני מהודר במיוחד. פנסי לד ותאורה פנימית מהודרת, דש בורד מרהיב משלימים את הרכב המושלם או לכל הפחות – זה שמתקרב לשלמות.

יבוא אאודי בתהליך מהיר ונוח

אם חשבתם על יבוא אאודי בשיטה האישית, הרשו לנו להציע לכם את הדרך הנוחה, הקלה והזולה. במקום לשבור את הראש עם כל התקנות, הטפסים, מסמכי שחרור מהנמל, מכס וכל היתר, פשוט בחרו את הדגם הרצוי וקבלו את הרכב שלכם באופן מהיר, בלי תקלות ובלי עיכובים או בעיות. חברת מנמד מספקת מעטפת שלימה של כל מה שדרוש.

יבוא אאודי באחריות? מחירים נוחים, המגלמים הנחה שמתקבלת רק בייבוא אישי? שירות אדיב ואמין, המלווה את הלקוח עד למסירה? מגוון רכבים לבחירה, המוצעים ללקוח בשקיפות מלאה? מנמד מציעה כל זאת ועוד הרבה יותר. מגוון דגמי אאודי כמו גם רכבי יוקרה נוספים לבחירה.

ניתן לראות חלק מהרכבים תוצרת אאודי שהבאנו לארץ כאן

יבוא אאודי
יבוא אאודי
אאודי ביבוא אישי
אאודי ביבוא אישי
יבוא אאודי
יבוא אאודי