רכבי במוו מגיעים ארצה בייבוא סדיר, אבל אפשר בהחלט לרכוש אותם גם בדרך אחרת שנקראת ייבוא אישי. חברת מנמד, המתמחה ביבוא ארצה של רכבי יוקרה, מציעה מעטפת שירות משופרת וחשוב לא פחות – מחירים מוזלים. יבוא במוו במחירים מוזלים? אולי זה לא נשמע נכון, אבל זו לא טעות. אמנם לא מדובר במחירים נמוכים, אבל ביחס לחלופה (יבוא רגיל), מקבלים את אותה התמורה – בפחות כסף. דוגמאות? מודל 740 e שנת 2016 (מצב שמור כחדש) במחיר של כחצי מיליון ₪ (מחיר השוק מגיע בקלות לחמישים אחוז יותר). דוגמא נוספת  330e iPerformanceמודל 2016 בפחות מרבע מיליון ₪.

ואלה, כמובן, רק דוגמאות על קצה המזלג. יבוא במוו בשיטה האישית מאפשר עוד מגון רחב של דגמים, במחירים פשוט מצוינים.

 

יבוא במוו – כל האפשרויות

חברת במוו, שנולדה לפני למעלה ממאה שנה החלה בכלל כחברה שייצרה לא כלי רכב כי אם מנועים של כלי טייס. עם השנים, עברה החברה לייצור כלי רכב מנועיים כגון מכוניות ואופנועים והסטנדרטים הגבוהים שלה מיצבו אותה כמותג על. מי שחשב על יבוא במוו יוכל למצוא מגוון רחב של אפשרויות, לכל טעם ולכל סגנון נהיגה. סדרה 1 נועדה לחובבי המהירות והסגנון, בעיצוב קומפקטי. סדרה 2 מבוססת על סגנון קופה. דגמים בסיסיים יותר, בייצור סדרתי, נכללים בסדרה 3 ו-4 ויש גם גרסאות סטיישן. דגמי פנאי וספורט, וקרוסאובר (רכב כביש שטח) נכללים בסדרות ה-X – X1, X3, X5 או 6.

חוויית נהיגה ובטיחות מעולה

מבחינת ביצועים, האצה, יעילות המנוע – אין ספק שבמוו מספקת תמורה נפלאה. המנוע חסכוני, אחיזת הכביש מעולה, תיבת ההילוכים האוטומטית פועלת בשלמות ופליטת המזהמים נמוכה. כל אמצעי הבטיחות הטובים ביותר מותקנים בדגמים הנבחרים, לרבות מניעת נעילת גלגלים, כריות אוויר, מערכת לבקרת היציבות, שליטה משופרת בסיבובים. אך לא רק ציונים מעולים מבחינת מבחני בטיחות מהווים חלק מה"אני מאמין" של מותג היוקרה. גם אבזור מעולה מחכה ללקוח שמחפש איכות.

יבוא במוו בשיטה האישית מאפשר נגישות למותג מהטובים בעולם, במחיר נוח. חוויית הנהיגה מתקרבת לשלמות בזכות בקרת אקלים מעולה, אופציה לגג שמש, חלונות חשמל וחיישני עזר לנהג. קווים אלגנטיים, ריפודים על בסיס עור, גימור שמשדר איכות – כל אלה הם מה שהלקוח בעל הסטנדרטים הגבוהים מחפש ומקבל.

BMW – רכב יוקרה, מחיר נוח

חברת מנמד יבוא אישי מספקת שירות של יבוא במוו ללקוחות נבחרים. החברה עוסקת באספקה דגמים מובחרים, והוזלת המחיר ללקוח מגיעה בזכות תהליך מדוקדק של יבוא אישי. הטיפול חוסך ללקוח לא רק כסף אלא גם טרחה ומאמץ. לא צריך להתמודד עם תהליך מורכב של אישורי יבוא. לא צריך למלא אין ספור טפסים לבקשות, שחרור מהנמל. לא צריך לחפש את אותם הרכבים שעונים על ההגדרה של התאמה לייבוא אישי. רכב יוקרה במחיר נוח? זה לא בשמיים.

למגוון רכבי BMW שהבאנו לארץ לחץ כאן

יבוא במוו
יבוא במוו
יבוא במוו
יבוא במוו
יבוא במוו
יבוא במוו