מכונית יוקרתית כמו מרצדס בהחלט אין לכל אחד. זוהי מכונית שיודעת לסובב אחריה ראשים ברמזור, בחניה ובכל מקום. ומסתבר שלא חייבים להסתפק אך ורק בדגמים שהיבואנים הרגילים מביאים ארצה. יבוא מרצדס יכול להיעשות גם בצורה של ייבוא אישי. בשיטה זאת ניתן גם להביא ארצה דגמים שנחשבים יחסית לנדירים וכן להביא גם דגמים יותר נפוצים, תוך השגת הוזלה משמעותית במחיר.

רכב חדש ורכב כחדש

מי שמתעניין באפשרות לייבא ארצה מרצדס, לא יהיה מעוניין בדרך כלל בדגם מיושן. יבוא מרצדס בשיטה האישית יכלול בדרך כלל רכבים חדשים לחלוטין או רכבים בני שנתיים (ולא יותר) אשר מצבם מגדיר אותם כמעט כחדשים.

עבור לקוחות פרטיים, שלא באמת בקיאים בכל הפרוצדורה של מציאת רכב מרצדס מתאים או טיפול באישורים ושחרור הרכב – קיימת האפשרות להיעזר באנשי מקצוע שיכולים להוכיח עד כמה זה פשוט. אם גם אתם שייכים לאנשים המבינים שמרצדס מספקת נוחות נסיעה, מושבים מפנקים, מנוע חזק ועם זאת גם חסכוני וחוויית נהיגה שאין כמוה – יבוא מרצדס הוא הדרך שלכם להגיע לרכב הנכון.

יבוא מרצדס – חיסכון אדיר במחיר

כאשר מייבאים ארצה את הדגם הרצוי לכם של מרצדס, אפשר ליהנות מכל העולמות. הסמל הנחשב, היוקרה הנחשבת, הבטיחות הבלתי מתפשרת. יבוא מרצדס בשיטה האישית מהווה גם את הדרך לחיסכון אדיר במחיר. דוגמאות? דגם E350, למשל, שנת ייצור 2016 במצב חדש, ניתן לרכוש במחיר שמגלם אפילו עשרים אחוזים פחות מהשווי האמיתי. למשל, במקום לשלם יותר מחצי מיליון שקלים, ניתן למצוא דגם יבוא מרהיב עין במחיר של פחות מארבע מאות וחמישים אלף שקלים. דגם מסוג זה, המצויד במנוע מעולה בנפח 2,000 סמ"ק, תיבת הילוכים אוטומטית וגג פנורמי מרהיב עין ותוספת ריפודי עור – הוא כל מה שאפשר לחלום עליו ועוד הרבה יותר.

מרצדס עם כל הפינוקים

דגמים נבחרים של מרצדס מייבוא אישי יאפשרו נוחות נסיעה, בטיחות וחוויה שרחוקה מרחק רב מרכבים שגרתיים, משעממים. בדגמים נבחרים ניתן ליהנות ממושבים בעלי מערכת חימום מובנית. בדגמים הנבחרים כלולה מערכת התראה לשיפור הבטיחות לצד מצלמות היקפיות ומנגנונים חשמליים (מראות, חלונות, גג נפתח). בקרת שיוט פעילה, בטיחות אקטיבית ופסיבית, אפשרות להתנעה ללא צורך במפתח, חיישנים ובקרות לזיהוי חוסר אוויר בצמיגים ומערכת סאונד ללא פשרות – זה פשוט עניין של איכות.

הדרך שלכם לרכב משלכם

יבוא מרצדס מעניין אתכם? רוצים להצליח בייבוא אישי בקלות, ביעילות, בדרך לרכב שתמיד חלמתם? מנמד יבוא אישי מוכיחים שבעזרת ליווי מקצועי וידע מעשי ניתן לעקוף את המונופולים הישנים של ענף הרכב בלי קשיים, בלי סיבוכים. איזה מרצדס מעניינת אתכם? CLS 400? ואולי הדגם שאתם מחפשים הוא E 350 ? GLE 450 AMG? S 350 d (דגם מוארך)? בעזרתנו תוכלו להגיע בקלות גם לדגמים נוספים לרבות S 500 Coupe AMG ואחרים.

רוצים לראות חלק מרכבי מרצדס שלנו ? לחצו כאן

יבוא מרצדס
יבוא מרצדס
יבוא מרצדס
יבוא מרצדס
יבוא מרצדס
יבוא מרצדס