חולם לממש את החלום ולהתקדם לפורשה? בוא לעשות את זה באמצעות מנמד יבוא אישי!

התפתחות היבוא האישי מאפשרת ללקוחות להוזיל בצורה דרמטית את מחירם של רכבי פורשה. ניתן להזמין באמצעות קאר פור לס את כל דגמי פורשה: בוקסטר, קאיימן, 911, פאנמרה, מקאן וקאיימן ולקבל אחריות יצרן מלאה באמצעות היבואן הרשמי.

יתרונות יבוא פורשה

זול יותר להזמין יבוא אישי פורשה באמצעות מנמד יבוא אישי. החברה מנוסה ביבוא רכבים ומבטיחה לכל אחד התאמה מלאה של הרכב על פי הצורך האישי. אנחנו מבינים כי כל אחד רוצה לקבל תמורה מלאה עבור כספו ולקבל את הרכב המאובזר והטוב ביותר.

רכבים מצוינים

אנחנו מקפידים לייבא כלי רכב מצוינים עבור הלקוחות שלנו. ניתן למצוא במאגר שלנו  כלי רכב חדשים ומשומשים. כל כלי הרכבים עוברים את בקרת האיכות שלנו, כדי להבטיח שהם אכן עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אפשר לסמוך על מנמד יבוא אישי שמייבאת את הרכבים הטובים ביותר ולקוחותינו יעידו על כך.

אנחנו משמשים סוכנים של הלקוחות שלנו; אנשים שמחפשים לעשות יבוא אישי פורשה לא יכולים לעשות זאת בעצמם. דרך החברה הם מזמינים פורשה מחו"ל ונהנים מכלי רכב ברמה גבוהה.

השירות שלנו

מנמד יבוא אישי מצטיינת ברמת שקיפות גבוהה ואמינות מלאה ללקוח. אנחנו מבינים כי הזמנה של יבוא אישי פורשה נעשית דרך הכרות עם כלי הרכב בעזרת תמונות ולכן חשוב לנו לספק ללקוח מוצר אמיתי ונכון. אין אצלנו הבטחות שוא ולא תמונות בלי כיסוי, אנחנו עומדים מאחורי כל עסקה שלנו כדי להבטיח כי כלי הרכב המיובא הוא אכן מוצלח.

השירות ניתן ביחס אישי לכל אחד עם הקשבה מלאה לצרכי הלקוח. חשוב לנו להבין מה כל אחד מחפש כדי להתאים לו את כלי הרכב הטוב ביותר עבורו.

יבוא אישי פורשה – כמה פשוט ככה קל!

ישנם סוגים רבים של רכבי פורשה ומהדורות מיוחדות שאינם מיובאים באופן סדיר על ידי יבואן רשמי. בשנים האחרונות תפסו רכבי פורשה מקום של כבוד ונחשבים ליוקרתיים ביותר. דרך חברתנו ניתן לעשות יבוא אישי פורשה ולהנות מרכב יוקרתי ומושלם בלי הרבה מאמץ. פשוט ממלאים פרטים ואנחנו כבר נחפש לך את הפורשה המתאים.

יש לנו במאגר רכבים מצוינים עם אחריות מלאה לכל אורך הדרך, אנחנו מייבאים רכבי יוקרה ורכבים מעולים עבור כל אחד. דגמי המכוניות הן מהמובילות בתחום כדי שגם אתה תוכל להנות עם פורשה מתקדם והכי טוב בשוק!

חבל שתשלם יותר כסף אצל היבואן הרשמי, פנה מנמד יבוא אישי ותתחדש.

יבוא פרושה קאיין קופה