יעוץ וייבוא של רכבים, אופנועים, אופנועי ים וקראווניםמכוניות


אופנועים


אופנועי ים


קראוונים
לנד רובר Land-Rover Land-Rover

יבוא אישי לנד רובר 


רוצה לנד רובר? כדאי לעשות את זה ביבוא אישי!

 

מתברר כי אפשר לרכוש רכבים בצורה הרבה יותר זולה ופשוטה, הליך של יבוא אישי לנד רובר מאפשר לרכוש רכב ברמה גבוהה ובהזמנה אישית. חברת SMC  מסייעת לכל מי שרוצה להזמין רכב לנד רובר. בכתבה שלפנינו נסביר כיצד.


 יתרונות יבוא אישי לנד רובר

זול יותר להזמין יבוא אישי לנד רובר דרך חברת SMC , וגם הרבה יותר משתלם. החברה מנוסה ביבוא רכבים ומבטיחה לכל אחד התאמה מלאה של הרכב לדרישות הלקוח. אנחנו מבינים כי כל אחד רוצה לקבל את המוצר הטוב ביותר ולכן אנו עושים כל מאמץ להגיע למקסימום של סחורה מובחרת. אנחנו מתאמצים לייבא יבוא אישי לנד רובר רק באיכות מעולה ובכפוץ לבדיקה יסודית של הרכב לפני קנייתו.

 

רכבים מצוינים

אנחנו מקפידים לייבא כלי רכב נקיים ואיכותיים שיעברו לשימוש הלקוחות שלנו. ניתן למצוא במאגר שלנו  כלי רכב חדשים מדהימים, ובנוסף, כחלק מהעסקאות שלנו, ניתן לעשות יבוא אישי לנד רובר של רכבים משומשים. כל כלי הרכב עוברים את בקרת האיכות שלנו, כדי להבטיח שהם אכן נקיים וללא פגיעות. אפשר לסמוך על SMC  שמייבאת רק רכבים איכותיים.

 

אנחנו משמשים סוכנים של הלקוחות שלנו; אנשים שמחפשים לעשות יבוא אישי לנד רובר לא יכולים לעשות זאת בעצמם. דרך החברה הם מזמינים לנד רובר מחו"ל ונהנים מכלי רכב דינמי וברמה ייחודית גבוהה.

 

 השירות שלנו

חברת SMC  מצטיינת ברמת שקיפות גבוהה ואמינות מלאה ללקוח. אנחנו מבינים כי ההזמנה של יבוא אישי לנד רובר נעשית דרך הכרות עם כלי הרכב בעזרת תמונות ולכן חשוב לנו לספק ללקוח מוצר אמיתי איכותי ונכון. אין אצלנו הבטחות שוא ולא תמונות בלי כיסוי, אנחנו עומדים מאחורי כל עסקה שלנו כדי להבטיח כי כלי הרכב המיובא הוא אכן שמור ומוצלח.

 

השירות ניתן ביחס אישי לכל אחד עם הקשבה מלאה לצרכי הלקוח. חשוב לנו להבין מה כל אחד מחפש כדי להתאים לו את כלי הרכב הכי טוב בשבילו. חברתנו מצטיינת ביחס אישי ונכון לכל לקוח עם רצון כנה להביא עבורו את הלנד רובר הכי טוב מבחינתו.

 

 יבוא אישי לנד רובר – כמה פשוט ככה קל!

ישנם סוגים רבים של רכבי לנד רובר ובחלקם אף יוקרתיים ומיוחדים במינם. לא פלא כי אנשים רבים מעדיפים דווקא את הרכב הזה ורוצים אותו לעצמם. דרך חברתנו ניתן לעשות יבוא אישי ללנד רובר ולהנות מרכב יוקרתי ומושלם בלי הרבה מאמץ. פשוט ממלאים פרטים נחוצים ואנחנו כבר נחפש לך את הלנד רובר הנבחר.

 

ניתן להביא ריינג רובר ספורט, ריינג רובר ווג, לנד רובר איווק, לנד רובר דיסקברי, לנד רובר דיסקברי ספורט.

 

יש לנו במאגר רכבים מצוינים עם אחריות מלאה לכל אורך הדרך, אנחנו מייבאים רכבי יוקרה ורכבים מעולים עבור כל אחד. דגמי המכוניות הן מהמובילות בתחום כדי שגם אתה תוכל להנות עם לנד רובר מתקדם והכי טוב בשוק!

space space space space space space
 
______________________________________________________________________________________________________________
הרכבים, האופנועים והקראוונים נמצאים בחו"ל וייובאו לישראל בהתאם להזמנת לקוח. רכבים ואופנועים ניתן להזמין חדשים ומשומשים מהשנים 2014 - 2015.
קראוונים ניתן להזמין חדשים בלבד
המחירים הנקובים באתר עשויים להשתנות כתוצאה משינוי בשער החליפין. המפרטים המצויינים עשויים להשתנות ומבוססים
על המידע שהועבר על ידי המוכר בחו"ל. ט.ל.ח
לבדיקת זמינות ומחיר מדוייק ניתן לפנות במייל  info@s-m-c.co.il  או בטלפון  03-7300011
יבוא אישי רכב - יבוא מקביל רכב - יבוא אישי מרצדס - יבוא אישי רכב אספנות - יבוא רכב תושב חוזר - מכפילי חניה יבוא אישי רכבי יוקרה - ריינג' רובר ספורט יבוא אישי - יבוא אישי רכב יד שניה
 

בניית אתרים  Shopsystem