יעוץ וייבוא של רכבים, אופנועים, אופנועי ים וקראווניםמכוניות


אופנועים


אופנועי ים


קראוונים


יבוא אישי רכב

יבוא אישי רכב, עושים רק עם SMC!
יבוא אישי רכב הוא האפשרות של כל אדם לרכוש רכב בחוץ לארץ ולייבא אותו לארץ. החל משנת 2007, יבוא אישי רכב נעשה משתלם במיוחד, משום שעלויות המכס על רכב מחו"ל נקבעות על פי מחיר העסקה שבחשבונית הרכישה של המייבא, ולא כפי שהיה נהוג לפני כן, על פי מחיר מחירון. בעקבות החוק הזה, עלויות של יבוא אישי רכב נעשו נמוכות יותר, בעד עשרות אלפי שקלים. חברת SMC מסייעת לכל מי שרוצה לייבא רכב, מכל סוג שהוא, בייבוא אישי, ומעניקה ייעוץ מקצועי בכל שלבי התהליך.

יבוא אישי רכב - יתרונות

רכישה של רכב בארץ היא עניין יקר, במיוחד כאשר מדובר במכוניות יוקרה. המיסים המוטלים בארץ על כלי רכב הופכים את הרכבים ליקרים יותר מאשר בכל מדינה אחרת. בנוסף, ישנם דגמים רבים של רכבים שאינם קיימים כלל בארץ. לכן, אנשים רבים מעוניינים לרכוש רכב במדינות אחרות, ולייבא אותן לארץ. חשוב לדעת, שישנם חוקים שונים אשר נוגעים לייבוא אישי רכב, וחשוב להכיר אותם, וגם לדעת את כל האפשרויות והדרכים לייבוא של רכבים. אמנם, בייבוא אישי של רכבים אין אחריות של יצרן הרכב וגם לא של חברת ייבוא, אך היתרונות הרבים של הייבוא האישי עולים בהרבה על החסרונות.

יבוא אישי רכב

כל אזרח ישראלי רשאי לייבא עד 2 רכבים בשנה בייבוא אישי, בתנאי שהוא מחזיק ברישיון נהיגה בתוקף. הרכישה של רכבים בחו"ל נועדה לשימוש פרטי בלבד ולא לשימוש מסחרי של מכירת הרכבים בארץ. לכן, רכב שנקנה בייבוא אישי – לא ניתן למכור במשך השנתיים הראשונות מאז שהגיע לארץ. בנוסף, מותר לייבא רק כלי רכב שגילם, מיום שיצאו לשוק ועד שהגיעו לארץ, אינו עולה על 24 חודשים. כאשר מייבאים רכב בייבוא אישי, חשוב להכיר את התהליך של שחרור הרכב מהמכס, לדעת על כל התשלומים הנלווים לייבוא של הרכב, וכן הלאה. יש לציין שעל מנת לשחרר את הרכב מהמכס יש צורך לדאוג מבעוד מועד לביטוח חובה בתוקף.

SMC מי אנחנו

חברת SMC מכירה היטב את התחום של יבוא אישי רכב, ואת הקשיים הכרוכים בתהליך. לכן, מציעה לכם חברת SMC סיוע מקצועי ואיכותי בכל שלבי התהליך של יבוא רכב אישי. חברת SMC מאתרת עבורכם את הרכבים המשתלמים ביותר לייבוא, ומסייעת לכם בכל תהליך הרכישה שלהם והייבוא שלהם. עם SMC, אתם מקבלים ליווי משלב הבחירה של הרכב ועד לקבלתו בפועל. חברת SMC מציעה לכם גם סיוע בהתנהלות מול משרד התחבורה, מול משרד הרישוי ומול אגף המכס. כאשר אתם מייבאים רכב עם SMC, אתם מקבלים אחריות מלאה על הרכב. רכבים מיד שניה נבדקים היטב לפני שהם מיובאים לארץ, לבדיקת תקינות.
רוצים לבצע יבוא אישי רכב? פנו עוד היום לקבלת השירות המקצועי של SMC!
 

  יבוא אישי מרצדס  יבוא אישי מרצדס יבוא אישי מרצדס

יבוא אישי מרצדס

רוצה מרצדס? בוא לעשות את זה ביבוא אישי!

היום מתברר כי אפשר להשיג רכבים בצורה הרבה יותר קלה ופשוטה, השיטה של יבוא אישי מרצדס מאפשרת ליותר אנשים לרכוש לעצמם רכב ברמה גבוהה ובהזמנה אישית ופרטית. חברת SMC  מסייעת לכל מי שרוצה להזמין רכב מרצדס, ובכתבה שלפנינו נסביר כיצד.

 

יתרונות של יבוא אישי מרצדס

זול יותר להזמין יבוא אישי מרצדס דרך חברת SMC , וגם הרבה יותר משתלם. החברה מנוסה ביבוא רכבים ומבטיחה לכל אחד התאמה מלאה של הרכב על פי הצורך האישי. אנחנו מבינים כי כל אחד רוצה לקבל את המוצר הנבחר ביותר ולכן עושים כל מאמץ להגיע למקסימום של מכונית מרצדס מובחרת. אנחנו מתאמצים לייבא יבוא אישי מרצדס רק באיכות מעולה כדי שכל לקוח יקבל את הטוב ביותר מבחינתו.

 

רכבים מצוינים

אנחנו מקפידים לייבא כלי רכב מצוינים שיעברו לשימוש הלקוחות שלנו. כך ניתן למצוא במאגר שלנו  כלי רכב חדשים מדהימים, ובנוסף, כחלק מהעסקאות שלנו, ניתן לעשות יבוא אישי מרצדס של רכבים משומשים. כל כלי הרכבים עוברים את בקרת האיכות שלנו, כדי להבטיח שהם אכן מעולים. אפשר לסמוך על SMC  שמייבאת רק רכבים מצטיינים.

אנחנו בעצם משמשים מעין סוכנים של הלקוחות שלנו; אנשים שמחפשים לעשות יבוא אישי מרצדס לא יכולים לעשות זאת בעצמם. דרך החברה הם מזמינים מרצדס מחו"ל ונהנים מכלי רכב דינמי וברמה ייחודית גבוהה.

 

השירות שלנו

חברת SMC  מצטיינת ברמת שקיפות גבוהה ואמינות מלאה ללקוח. אנחנו מבינים כי ההזמנה של יבוא אישי רכב נעשית דרך הכרות עם כלי הרכב בעזרת תמונות ולכן חשוב לנו לספק ללקוח מוצר אמיתי ונכון. אין אצלנו הבטחות שוא ולא תמונות בלי כיסוי, אנחנו עומדים מאחורי כל עסקה שלנו כדי להבטיח כי כלי הרכב המיובא הוא אכן מוצלח.

השירות ניתן ביחס אישי לכל אחד עם הקשבה מלאה לצרכי הלקוח. חשוב לנו להבין מה כל אחד מחפש כדי להתאים לו את כלי הרכב הכי טוב בשבילו. חברתנו מצטיינת ביחס אישי ונכון לכל לקוח עם רצון כנה להביא עבורו את המרצדס הכי טוב מבחינתו.

 

יבוא אישי מרצדס – כמה פשוט ככה קל!

ישנם סוגים רבים של רכב מרצדס ובחלקם אף יוקרתיים ומיוחדים במינם. לא פלא כי אנשים רבים מעדיפים דווקא את הרכב הזה ורוצים אותו לעצמם. דרך חברתנו ניתן לעשות יבוא אישי מרצדס ולהנות מרכב יוקרתי ומושלם בלי הרבה מאמץ. פשוט ממלאים פרטים נחוצים ואנחנו כבר נחפש לך את המרצדס הנבחר.

יש לנו במאגר רכבים מצוינים עם אחריות מלאה לכל אורך הדרך, אנחנו מייבאים רכבי יוקרה ורכבים מעולים עבור כל אחד. דגמי המכוניות הן מהמובילות בתחום כדי שגם אתה תוכל להנות עם מרצדס מתקדם והכי טוב בשוק!

______________________________________________________________________________________________________________
הרכבים, האופנועים והקראוונים נמצאים בחו"ל וייובאו לישראל בהתאם להזמנת לקוח. רכבים ואופנועים ניתן להזמין חדשים ומשומשים מהשנים 2014 - 2015.
קראוונים ניתן להזמין חדשים בלבד
המחירים הנקובים באתר עשויים להשתנות כתוצאה משינוי בשער החליפין. המפרטים המצויינים עשויים להשתנות ומבוססים
על המידע שהועבר על ידי המוכר בחו"ל. ט.ל.ח
לבדיקת זמינות ומחיר מדוייק ניתן לפנות במייל  info@s-m-c.co.il  או בטלפון  03-7300011
יבוא אישי רכב - יבוא מקביל רכב - יבוא אישי מרצדס - יבוא אישי רכב אספנות - יבוא רכב תושב חוזר - מכפילי חניה יבוא אישי רכבי יוקרה - ריינג' רובר ספורט יבוא אישי - יבוא אישי רכב יד שניה
 

בניית אתרים  Shopsystem