יעוץ וייבוא של רכבים, אופנועים, אופנועי ים וקראווניםמכוניות


אופנועים


אופנועי ים


קראווניםיבוא אישי פורד מוסטנג


פורד מוסטנג - עכשיו ביבוא אישי מהיר, קל וזול משמעותית

חולמים על רכב ספורט אמריקאי שרירי? בואו להגשים חלום ולרכוש פורד מוסטנג במחיר אטרקטיבי בעזרת היבוא האישי של חברת SMC    , המתמחה ביבוא אישי של רכבים ואופנועים ונחשבת לאחת החברות המובילות בארץ בתחום. מעתה תוכלו להזמין את האייקון האמריקני הזה מאובזר כפי שתמיד חלמתם, ובמחיר תחרותי ומפתיע הן לדגמים חדשים והן לדגמים שיוצרו בשנתיים אחרונות וניתנים ביבוא אישי לפי חוק.
 

פורד מוסטנג החדשה
 

הדור השישי של פורד מוסטנג הוצג בשנת 2015 ומהווה התפתחות נוספת למכונית השרירים האמריקנית, המהווה אייקון עולמי בשוק רכבי הספורט, וממשיכה את מסורת הדגם שהחל את דרכו כבר ב-1964 וצבר לעצמו מיליוני מעריצים לאורך 52 השנים בהם משווק הדגם. מדובר בדגם שאינו משווק באופן סדיר בארץ, ולמרות שהיבואן הרשמי של פורד בישראל הצהיר כבר מספר פעמים על כוונותיו לייבא את הדגם לארץ, נכון להיום, כדי להיות מבעליו המאושרים של הדגם, האפשרות היחידה לרכוש אותו הינה דרך סוכנויות היבוא אישי או המקביל, אך המחירים אטרקטיביים יותר ללא ספק מאשר אם היה מגיע הדגם לארץ ביבוא סדיר.
 

תנו לנו למצוא את הפורד מוסטנג המושלם עבורכם
 

אנו כאן בחברת SMC    , נשמח לסייע לכם ולאתר עבורכם את הדגם שתמיד חלמתם עליו, הן כחדש מהיצרן והן כמשומש (עד שנתיים מיום היצור ) המותר ביבוא אישי לפי החוק. שותפינו מעבר לים מחזיקים במגוון דגמים הכוללים את דגמי המוסטנג הן בדגמי קופה והן בדגמי קבריולט מרהיבים, ובשלל נפחי המנוע, החל מגרסת הבנזין 3.7 ליטר     V6 המפיקה 300 כ"ס ומשודכת לתיבת הילוכים אוטומטית עם 6 הילוכים, דרך גרסת הביניים המצוידת במנוע 4 צילינדרים 2.3 ליטר טורבו מסדרת ה    - EcoBoost המפיק 310 כ"ס ומבטיח צריכת דלק ופליטת מזהמים טובה יותר, ובפסגת ההיצע, גם את גרסת ה- 5.0 ליטר   GT המצוידת במנוע V8 המפיק 420 כ"ס ועתיר מומנט.
 

השירות שלנו
 

חברת SMC  מצטיינת ברמת שקיפות גבוהה ואמינות מלאה ללקוח. אנחנו מבינים כי ההזמנה של יבוא אישי רכב נעשית דרך הכרות עם כלי הרכב בעזרת תמונות ולכן חשוב לנו לספק ללקוח מוצר אמיתי ונכון. אין אצלנו הבטחות שווא ולא תמונות בלי כיסוי, אנחנו עומדים מאחורי כל עסקה שלנו כדי להבטיח כי כלי הרכב המיובא הוא אכן מוצלח.

השירות ניתן ביחס אישי לכל אחד עם הקשבה מלאה לצרכי הלקוח. חשוב לנו להבין מה כל אחד מחפש כדי להתאים לו את כלי הרכב הכי טוב בשבילו. חברתנו מצטיינת ביחס אישי ונכון לכל לקוח עם רצון כנה להביא עבורו את המוסטנג הכי טוב מבחינתו.
 

יבוא אישי של כל דגמי פורד
 

מעוניינים בדגם אחר של פורד? לצידו של פורד מוסטנג החדש, או דגמים אחרים משומשים שלו במחירים תחרותיים, נשמח לאתר עבורכם כל דגם של החברה, ואפילו רכבי אספנות של המותג האגדי ולייבא אותו עבורכם בדרך הקלה והפשוטה ביותר עבורכם, לא לפני שתקבלו פרטים מדויקים על הדגם אותו מצאנו בחו"ל, כולל תמונות ספציפיות של הרכב והבטחה לתקינותו המלאה. יש לנו במאגר רכבים מצוינים עם אחריות מלאה לכל אורך הדרך.

הכניסו פרטים כאן ונשמח לחזור אליכם ולתת לכם הצעה משתלמת במיוחד. 

 
 

  יבוא אישי פורד מוסטנג  יבוא אישי פורד מוסטנג יבוא אישי פורד מוסטנג

יבוא אישי מרצדס

רוצה מרצדס? בוא לעשות את זה ביבוא אישי!

היום מתברר כי אפשר להשיג רכבים בצורה הרבה יותר קלה ופשוטה, השיטה של יבוא אישי מרצדס מאפשרת ליותר אנשים לרכוש לעצמם רכב ברמה גבוהה ובהזמנה אישית ופרטית. חברת SMC  מסייעת לכל מי שרוצה להזמין רכב מרצדס, ובכתבה שלפנינו נסביר כיצד.

 

יתרונות של יבוא אישי מרצדס

זול יותר להזמין יבוא אישי מרצדס דרך חברת SMC , וגם הרבה יותר משתלם. החברה מנוסה ביבוא רכבים ומבטיחה לכל אחד התאמה מלאה של הרכב על פי הצורך האישי. אנחנו מבינים כי כל אחד רוצה לקבל את המוצר הנבחר ביותר ולכן עושים כל מאמץ להגיע למקסימום של מכונית מרצדס מובחרת. אנחנו מתאמצים לייבא יבוא אישי מרצדס רק באיכות מעולה כדי שכל לקוח יקבל את הטוב ביותר מבחינתו.

 

רכבים מצוינים

אנחנו מקפידים לייבא כלי רכב מצוינים שיעברו לשימוש הלקוחות שלנו. כך ניתן למצוא במאגר שלנו  כלי רכב חדשים מדהימים, ובנוסף, כחלק מהעסקאות שלנו, ניתן לעשות יבוא אישי מרצדס של רכבים משומשים. כל כלי הרכבים עוברים את בקרת האיכות שלנו, כדי להבטיח שהם אכן מעולים. אפשר לסמוך על SMC  שמייבאת רק רכבים מצטיינים.

אנחנו בעצם משמשים מעין סוכנים של הלקוחות שלנו; אנשים שמחפשים לעשות יבוא אישי מרצדס לא יכולים לעשות זאת בעצמם. דרך החברה הם מזמינים מרצדס מחו"ל ונהנים מכלי רכב דינמי וברמה ייחודית גבוהה.

 

השירות שלנו

חברת SMC  מצטיינת ברמת שקיפות גבוהה ואמינות מלאה ללקוח. אנחנו מבינים כי ההזמנה של יבוא אישי רכב נעשית דרך הכרות עם כלי הרכב בעזרת תמונות ולכן חשוב לנו לספק ללקוח מוצר אמיתי ונכון. אין אצלנו הבטחות שוא ולא תמונות בלי כיסוי, אנחנו עומדים מאחורי כל עסקה שלנו כדי להבטיח כי כלי הרכב המיובא הוא אכן מוצלח.

השירות ניתן ביחס אישי לכל אחד עם הקשבה מלאה לצרכי הלקוח. חשוב לנו להבין מה כל אחד מחפש כדי להתאים לו את כלי הרכב הכי טוב בשבילו. חברתנו מצטיינת ביחס אישי ונכון לכל לקוח עם רצון כנה להביא עבורו את המרצדס הכי טוב מבחינתו.

 

יבוא אישי מרצדס – כמה פשוט ככה קל!

ישנם סוגים רבים של רכב מרצדס ובחלקם אף יוקרתיים ומיוחדים במינם. לא פלא כי אנשים רבים מעדיפים דווקא את הרכב הזה ורוצים אותו לעצמם. דרך חברתנו ניתן לעשות יבוא אישי מרצדס ולהנות מרכב יוקרתי ומושלם בלי הרבה מאמץ. פשוט ממלאים פרטים נחוצים ואנחנו כבר נחפש לך את המרצדס הנבחר.

יש לנו במאגר רכבים מצוינים עם אחריות מלאה לכל אורך הדרך, אנחנו מייבאים רכבי יוקרה ורכבים מעולים עבור כל אחד. דגמי המכוניות הן מהמובילות בתחום כדי שגם אתה תוכל להנות עם מרצדס מתקדם והכי טוב בשוק!

______________________________________________________________________________________________________________
הרכבים, האופנועים והקראוונים נמצאים בחו"ל וייובאו לישראל בהתאם להזמנת לקוח. רכבים ואופנועים ניתן להזמין חדשים ומשומשים מהשנים 2014 - 2015.
קראוונים ניתן להזמין חדשים בלבד
המחירים הנקובים באתר עשויים להשתנות כתוצאה משינוי בשער החליפין. המפרטים המצויינים עשויים להשתנות ומבוססים
על המידע שהועבר על ידי המוכר בחו"ל. ט.ל.ח
לבדיקת זמינות ומחיר מדוייק ניתן לפנות במייל  info@s-m-c.co.il  או בטלפון  03-7300011
יבוא אישי רכב - יבוא מקביל רכב - יבוא אישי מרצדס - יבוא אישי רכב אספנות - יבוא רכב תושב חוזר - מכפילי חניה יבוא אישי רכבי יוקרה - ריינג' רובר ספורט יבוא אישי - יבוא אישי רכב יד שניה
 

בניית אתרים  Shopsystem