יעוץ וייבוא של רכבים, אופנועים, אופנועי ים וקראווניםמכוניות


אופנועים


אופנועי ים


קראוונים

 

ב.מ.וו i8 יבוא אישי


כל דגמי BMW עכשיו ביבוא אישי מהיר, קל וזול משמעותית

 

ה- i8    , מכונית הספורט ההיברידית המתקדמת של BMW  , היא אחת המכוניות המסקרנות ביותר כיום בשוק המכוניות הספורטיביות. בכל העולם כבר מתלהבים ממנה, אך בארץ היא עדיין לא מיובאת ע"י היבואן הרשמי וככל הנראה גם לא תגיע לכאן בשנה הקרובה. אז מה דעתכם לרכוש את ב.מ.וו i8 ביבוא אישי?
 

קצת רקע על הרכב
 

ה-i8, מכונית הספורט ההיברידית של BMW, הוצגה בעולם בתערוכת הרכב של פרנקפורט בשנת 2013, ומדגימה כנראה כיצד יראו מכוניות הספורט בעתיד. לצד מרכב קופה 2 דלתות ועיצוב חללי בסגנון מכוניות על עם דלתות שחף הנפתחות כלפי מעלה, מבטיחה המכונית ביצועים מסעירים המקבילים למכוניות כמו פרארי ואסטון מרטין, לצד תצרוכת דלק נמוכה במיוחד, אם תרצו – נמוכה אפילו מכל המכוניות הקטנות והחסכוניות שאתם מכירים. כיצד היא עושה זאת?
 

מכונית ספורט היברידית
 

ב.מ.וו i8 הינה מכונית היברידית מתקדמת, המצוידת במנוע טורבו בנזין, 3 צילינדרים בנפח 1.5 ליטר בלבד, אשר בעזרת צמד מגדשי טורבו מציע הספק מדהים של לא פחות מ- 231 כ"ס ומומנט מרבי של 32. קג"מ, כאשר כל הכח הזה מועבר להנעת הגלגלים האחוריים. לצידו של מנוע הבנזין, מצויד הרכב גם במנוע חשמלי עוצמתי שמייצר 131 כ"ס ומומנט מרבי של 25 קג"מ, המניעים את הגלגלים הקדמיים ההופכים למעשה את הרכב לבעל הנעה כפולה 4X4. תיבת ההילוכים שמקשרת בין צמד המנועים הנ"ל, הינה אוטומטית עם 6 הילוכים. בסה"כ מציעה המכונית הספק משולב של 362 כ"ס ומומנט מרבי מדהים של 57 קג"מ !
 

ביצועים של מכונית על וצריכת דלק של קטנוע
 

עם יחידת הכח הנ"ל, מציעה ה- i8  ביצועים מסעירים עם תאוצה ל-100 קמ"ש ב-4.4 שניות, לצד מהירות מרבית מוגבלת מחשב של 250 קמ"ש. בשל האפשרות לנסוע על חשמל בלבד לטווח של עד 30 ק"מ ובמהירות עד 120 קמ"ש, מציעה המכונית כבונוס תצרוכת דלק ממוצעת של 47 ק"מ לליטר, לפי נתוני היצרן, לצד פליטת CO2 נמוכה במיוחד העומדת על 59 גרם לק"מ, ההופך אותה למכונית ידידותית במיוחד לסביבה.
 

השירות שלנו
 

 חברת SMC  מצטיינת ברמת שקיפות גבוהה ואמינות מלאה ללקוח. אנחנו מבינים כי ההזמנה של יבוא אישי רכב נעשית דרך הכרות עם כלי הרכב בעזרת תמונות ולכן חשוב לנו לספק ללקוח מוצר אמיתי ונכון. אין אצלנו הבטחות שווא ולא תמונות בלי כיסוי, אנחנו עומדים מאחורי כל עסקה שלנו כדי להבטיח כי כלי הרכב המיובא הוא אכן מוצלח.
השירות ניתן ביחס אישי לכל אחד עם הקשבה מלאה לצרכי הלקוח. חשוב לנו להבין מה כל אחד מחפש כדי להתאים לו את כלי הרכב הכי טוב בשבילו. חברתנו מצטיינת ביחס אישי ונכון לכל לקוח עם רצון כנה להביא עבורו את הב.מ.וו הכי טוב מבחינתו.
 

יבוא אישי של כל דגמי ב.מ.וו
 

 מעוניינים בדגם אחר של ב.מ.וו? לצידו של ה- i8 החדש, נשמח לאתר עבורכם כל דגם של החברה, ואפילו רכבי אספנות של מותג היוקרה הספורטיבי הגרמני ולייבא אותו עבורכם בדרך הקלה והפשוטה ביותר עבורכם, לא לפני שתקבלו פרטים מדויקים על הדגם אותו מצאנו בחו"ל, כולל תמונות ספציפיות של הרכב והבטחה לתקינותו המלאה. יש לנו במאגר רכבים מצוינים עם אחריות מלאה לכל אורך הדרך.

  

  ב.מ.וו i8 יבוא אישי  ב.מ.וו i8 יבוא אישי ב.מ.וו i8 יבוא אישי

יבוא אישי מרצדס

רוצה מרצדס? בוא לעשות את זה ביבוא אישי!

היום מתברר כי אפשר להשיג רכבים בצורה הרבה יותר קלה ופשוטה, השיטה של יבוא אישי מרצדס מאפשרת ליותר אנשים לרכוש לעצמם רכב ברמה גבוהה ובהזמנה אישית ופרטית. חברת SMC  מסייעת לכל מי שרוצה להזמין רכב מרצדס, ובכתבה שלפנינו נסביר כיצד.

 

יתרונות של יבוא אישי מרצדס

זול יותר להזמין יבוא אישי מרצדס דרך חברת SMC , וגם הרבה יותר משתלם. החברה מנוסה ביבוא רכבים ומבטיחה לכל אחד התאמה מלאה של הרכב על פי הצורך האישי. אנחנו מבינים כי כל אחד רוצה לקבל את המוצר הנבחר ביותר ולכן עושים כל מאמץ להגיע למקסימום של מכונית מרצדס מובחרת. אנחנו מתאמצים לייבא יבוא אישי מרצדס רק באיכות מעולה כדי שכל לקוח יקבל את הטוב ביותר מבחינתו.

 

רכבים מצוינים

אנחנו מקפידים לייבא כלי רכב מצוינים שיעברו לשימוש הלקוחות שלנו. כך ניתן למצוא במאגר שלנו  כלי רכב חדשים מדהימים, ובנוסף, כחלק מהעסקאות שלנו, ניתן לעשות יבוא אישי מרצדס של רכבים משומשים. כל כלי הרכבים עוברים את בקרת האיכות שלנו, כדי להבטיח שהם אכן מעולים. אפשר לסמוך על SMC  שמייבאת רק רכבים מצטיינים.

אנחנו בעצם משמשים מעין סוכנים של הלקוחות שלנו; אנשים שמחפשים לעשות יבוא אישי מרצדס לא יכולים לעשות זאת בעצמם. דרך החברה הם מזמינים מרצדס מחו"ל ונהנים מכלי רכב דינמי וברמה ייחודית גבוהה.

 

השירות שלנו

חברת SMC  מצטיינת ברמת שקיפות גבוהה ואמינות מלאה ללקוח. אנחנו מבינים כי ההזמנה של יבוא אישי רכב נעשית דרך הכרות עם כלי הרכב בעזרת תמונות ולכן חשוב לנו לספק ללקוח מוצר אמיתי ונכון. אין אצלנו הבטחות שוא ולא תמונות בלי כיסוי, אנחנו עומדים מאחורי כל עסקה שלנו כדי להבטיח כי כלי הרכב המיובא הוא אכן מוצלח.

השירות ניתן ביחס אישי לכל אחד עם הקשבה מלאה לצרכי הלקוח. חשוב לנו להבין מה כל אחד מחפש כדי להתאים לו את כלי הרכב הכי טוב בשבילו. חברתנו מצטיינת ביחס אישי ונכון לכל לקוח עם רצון כנה להביא עבורו את המרצדס הכי טוב מבחינתו.

 

יבוא אישי מרצדס – כמה פשוט ככה קל!

ישנם סוגים רבים של רכב מרצדס ובחלקם אף יוקרתיים ומיוחדים במינם. לא פלא כי אנשים רבים מעדיפים דווקא את הרכב הזה ורוצים אותו לעצמם. דרך חברתנו ניתן לעשות יבוא אישי מרצדס ולהנות מרכב יוקרתי ומושלם בלי הרבה מאמץ. פשוט ממלאים פרטים נחוצים ואנחנו כבר נחפש לך את המרצדס הנבחר.

יש לנו במאגר רכבים מצוינים עם אחריות מלאה לכל אורך הדרך, אנחנו מייבאים רכבי יוקרה ורכבים מעולים עבור כל אחד. דגמי המכוניות הן מהמובילות בתחום כדי שגם אתה תוכל להנות עם מרצדס מתקדם והכי טוב בשוק!

______________________________________________________________________________________________________________
הרכבים, האופנועים והקראוונים נמצאים בחו"ל וייובאו לישראל בהתאם להזמנת לקוח. רכבים ואופנועים ניתן להזמין חדשים ומשומשים מהשנים 2014 - 2015.
קראוונים ניתן להזמין חדשים בלבד
המחירים הנקובים באתר עשויים להשתנות כתוצאה משינוי בשער החליפין. המפרטים המצויינים עשויים להשתנות ומבוססים
על המידע שהועבר על ידי המוכר בחו"ל. ט.ל.ח
לבדיקת זמינות ומחיר מדוייק ניתן לפנות במייל  info@s-m-c.co.il  או בטלפון  03-7300011
יבוא אישי רכב - יבוא מקביל רכב - יבוא אישי מרצדס - יבוא אישי רכב אספנות - יבוא רכב תושב חוזר - מכפילי חניה יבוא אישי רכבי יוקרה - ריינג' רובר ספורט יבוא אישי - יבוא אישי רכב יד שניה
 

בניית אתרים  Shopsystem