יעוץ וייבוא של רכבים, אופנועים, אופנועי ים וקראווניםמכוניות


אופנועים


אופנועי ים


קראוונים


יבוא רכב אספנות

יבוא רכב אספנות, רק בליווי של SMC!

כידוע, כל אדם בעל רישיון נהיגה בתוקף, יכול לייבא לארץ רכב בייבוא אישי. אולם כאשר מדובר בייבוא של רכב אספנות, ישנם כללים נפרדים ושונים לעניין. חברת SMC מסייעת לכם בכל התהליך של יבוא רכב אספנות, מן השלב הראשון של בחירת הרכב ועד שתקבלו אותו לידיכם.

יבוא רכב אספנות

יבוא רכב אספנות דורש ידע של החוקים החלים על רכבי אספנות, כמו לוחיות רישוי מיוחדות, הגבלה בשעות הנסיעה של הרכבים, הגבלה באופן השימוש ברכב (רכב אספנות אינו יכול לשמש לצרכי עבודה), ועוד. אנשים שאוהבים את הנושא של רכבי אספנות יכולים ליהנות מן התהליך של יבוא רכב אספנות, אולם כדאי לדעת שהתהליך מורכב מאד.

איך מייבאים רכב אספנות?

בשלב הראשון, יש לבחור את רכב האספנות אותו אתם מעוניינים לייבא. מומלץ לבדוק מול המכס מה יהיה גובה המס שתצטרכו לשלם עבור הרכב. מומלץ מאד, לפני הרכישה, לברר היטב על הרכב, לראות תמונות רבות ככל האפשר שלו, ולקבל מידע מפורט עד כמה שניתן. יבוא רכב אספנות דורש צילום של תעודות הרכב, חשבונית רכישה, אישור מעו"ד נוטריון בחו"ל על האמינות של המסמכים הנ"ל ולבצע העברת בעלות על הרכב במסמכים המתאימים. לאחר מכן יש לקבל אישור יבוא מן המכס. לצורך האישור, יש לצלם את הרכב מצד שמאל ולפנים, כולל לוחית הרישוי, וכן מאחור, בתמונה שתכלול את שם היצרן והדגם של הרכב. בנוסף יש להציג רישיון רכב עם העברת בעלות, והתחייבות כתובה מן המוסך שעתיד לטפל ברכב. לאחר מכן ניתן להעביר את הרכב במכס ולקבל אותו.

בחירה של רכב אספנות

מומלץ לבחור רכב אספנות שיש לו חלפים זמינים בארץ. כדאי גם לבדוק שיש לכם מוסך שמכיר את הרכב ויכול לטפל בכל המערכות שלו. מומלץ מאד לברר את גובה המס על יבוא רכב אספנות, משום שהמיסים עלולים להיות גבוהים מאד, ולהגיע אפילו למעל 100% מעלות הרכב עצמו, תלוי בסוג הרכב, בדגם שלו ובמפרט שלו. מומלץ מאד לרכוש רכב אספנות שלא עבר שיפוץ, ולבצע את השיקום או השיפוץ של הרכב דווקא בארץ, כדי ליהנות מן האיכות של הרכב.

SMC 

חברת SMC היא חברה שמתמחה בייבוא אישי של כל סוגי כלי הרכב, ממגוון מדינות בעולם. עם חברת SMC אתם יכולים לקבל ייעוץ מקצועי, הכוונה וליווי אישי בכל התהליך של יבוא רכב אספנות. עם חברת SMC יש לכם גב חזק, אחריות על הרכב והרבה מאד מידע רלוונטי אודות כל השלבים שעליכם לעבור על מנת לייבא בצורה בטוחה ומשתלמת את הרכב החדש/ישן שלכם. הסיוע של SMC מלווה אתכם מבחירת הרכב שלכם ועד הקבלה שלו באופן מעשי.

מתעניינים ביבוא רכב אספנות? בואו לקבל את כל המידע שאתם זקוקים לו, בחברת SMC!
 
יבוא אישי רכב אספנות    יבוא אישי רכב אספנות  יבוא אישי רכב אספנות


______________________________________________________________________________________________________________
הרכבים, האופנועים והקראוונים נמצאים בחו"ל וייובאו לישראל בהתאם להזמנת לקוח. רכבים ואופנועים ניתן להזמין חדשים ומשומשים מהשנים 2014 - 2015.
קראוונים ניתן להזמין חדשים בלבד
המחירים הנקובים באתר עשויים להשתנות כתוצאה משינוי בשער החליפין. המפרטים המצויינים עשויים להשתנות ומבוססים
על המידע שהועבר על ידי המוכר בחו"ל. ט.ל.ח
לבדיקת זמינות ומחיר מדוייק ניתן לפנות במייל  info@s-m-c.co.il  או בטלפון  03-7300011
יבוא אישי רכב - יבוא מקביל רכב - יבוא אישי מרצדס - יבוא אישי רכב אספנות - יבוא רכב תושב חוזר - מכפילי חניה יבוא אישי רכבי יוקרה - ריינג' רובר ספורט יבוא אישי - יבוא אישי רכב יד שניה
 

בניית אתרים  Shopsystem