יעוץ וייבוא של רכבים, אופנועים, אופנועי ים וקראווניםמכוניות


אופנועים


אופנועי ים


קראוונים

יבוא רכב תושב חוזר

תושב חוזר? מגיע לך מרצדס!

מסלול ייחודי מאפשר למי שהוא מוגדר כתושב חוזר להנות מרכב יוקרתי. בעזרת מסלול של יבוא אישי רכב תושב חוזר הוא יכול להנות מתנאים מיוחדים שאין לכל אחד. בכתבה שלפנינו נסביר מי נכלל בקטגוריה הזו ואיך מממשים את הזיכוי. 

מהו תושב חוזר?

על פי ההגדרה, תושב חוזר הוא כל אדם מבן 17 ומעלה, שהיה תושב ישראל ושהה בחו"ל במשך 18 חודשים או יותר (כולל גם סטודנט). ברגע שהוא חזר מחו"ל משהות ממושכת הוא נקרא תושב חוזר וזכאי להטבות מיוחדות.
במסלול של יבוא רכב תושב חוזר יכול אדם כזה לייבא לעצמו מרצדס שגילו הוא ארבעים ושמונה חודשים מתאריך הייצור. כלי רכב כזה מתאים לייבוא ארצה לשימוש תושב חוזר.
על פי החוק רשאי כל תושב חוזר להנות מאפשרות יבוא רכב תושב חוזר של רכב שימושי ויעיל, אך עם זאת עליו לשלם מס כנדרש.
 

יבוא רכב תושב חוזר

חישוב הגיל של רכבי מרצדס עבור תושב חוזר נעשה מרגע הייצור של הרכב. ברגע שעברו יותר מארבעים ושמונה חודשים לא יוכל הרכב להכנס ארצה.
כמו כן כדי להשלים את תהליך היבוא חייב הרכב לקבל רשיון מאת משרד התחבורה שהוא אכן מתאים לשימוש בארץ ויכול להגיע כאן ללא שום הגבלה. לאחר קבלת האישורים המתאימים אפשר לייבא יבוא רכב תושב חוזר ולקבל את כלי הרכב לשימוש.
  ניתו לקבל מידע נוסף באתר רשות המיסים

S-M-C יבוא אישי

תושב חוזר שרוצה לממש את הזכות של יבוא רכב תושב חוזר עושה זאת דרך חברת SMC . אנחנו מנוסים ומכירים את החוק ויכולים לממש עבור כל אחד את הרכב המיועד בשבילו. אנחנו מטפלים בהזמנה של הרכב, באיתור כלי הרכב המתאים שגילו יהיה בטווח הנכון, מטפלים בכל מהלך ההעברה של כלי הרכב, כולל קבלת אישורים מתאימים של משרד התחבורה וטיפול ברכב בעת הגיעו לנמל עד לשחרור.
חשוב לנו להוסיף כי ישנם הטבות ייחודיות למי שרוכש יבוא רכב תושב חוזר עם תוספת של אביזרי בטיחות וכמו כן רכב ששומר על איכות הסביבה מקבל ניכוי במס.

למה דווקא כאן?
חברתנו מעניקה שרות אישי וייחודי למגוון הלקוחות שלנו, ומספקת רכבי מרצדס עבור שלל מטרות. יש לנו מסלול מיוחד של יבוא רכב תושב חוזר לכל מי שמתאים להגדרה הזו, כדי שהוא יוכל להנות מכלי רכב יוקרתי ושימושי.
כדאי להעזר בידע הרב שצברנו ובתנאים המיוחדים שלנו כדי להזמין יבוא רכב תושב חוזר לשימוש בלעדי. היתרונות הרבים שלנו מאפשרים גם לכם להנות מכלי רכב ייחודי ובשיטה פשוטה וקלה.
אנחנו נעזור לכם למצוא את כלי הרכב הטוב ביותר בשבילכם, ננפיק לכם אישורים נדרשים של משרד התחבורה, נטפל בכלי הרכב מרגע שהוא יוצא לדרך, עד שיגיע לידכם. כל הטיפול של השחרור ותשלומי המכס ייעשה על ידינו ברמה מקצועית מהירה.
אז אם גם אתם מחפשים להנות מאפשרות של יבוא רכב תושב חוזר – עדיף שתעשו את זה כאן! 

  יבוא אישי מרצדס  יבוא אישי מרצדס יבוא אישי מרצדס

יבוא אישי מרצדס

רוצה מרצדס? בוא לעשות את זה ביבוא אישי!

היום מתברר כי אפשר להשיג רכבים בצורה הרבה יותר קלה ופשוטה, השיטה של יבוא אישי מרצדס מאפשרת ליותר אנשים לרכוש לעצמם רכב ברמה גבוהה ובהזמנה אישית ופרטית. חברת SMC  מסייעת לכל מי שרוצה להזמין רכב מרצדס, ובכתבה שלפנינו נסביר כיצד.

 

יתרונות של יבוא אישי מרצדס

זול יותר להזמין יבוא אישי מרצדס דרך חברת SMC , וגם הרבה יותר משתלם. החברה מנוסה ביבוא רכבים ומבטיחה לכל אחד התאמה מלאה של הרכב על פי הצורך האישי. אנחנו מבינים כי כל אחד רוצה לקבל את המוצר הנבחר ביותר ולכן עושים כל מאמץ להגיע למקסימום של מכונית מרצדס מובחרת. אנחנו מתאמצים לייבא יבוא אישי מרצדס רק באיכות מעולה כדי שכל לקוח יקבל את הטוב ביותר מבחינתו.

 

רכבים מצוינים

אנחנו מקפידים לייבא כלי רכב מצוינים שיעברו לשימוש הלקוחות שלנו. כך ניתן למצוא במאגר שלנו  כלי רכב חדשים מדהימים, ובנוסף, כחלק מהעסקאות שלנו, ניתן לעשות יבוא אישי מרצדס של רכבים משומשים. כל כלי הרכבים עוברים את בקרת האיכות שלנו, כדי להבטיח שהם אכן מעולים. אפשר לסמוך על SMC  שמייבאת רק רכבים מצטיינים.

אנחנו בעצם משמשים מעין סוכנים של הלקוחות שלנו; אנשים שמחפשים לעשות יבוא אישי מרצדס לא יכולים לעשות זאת בעצמם. דרך החברה הם מזמינים מרצדס מחו"ל ונהנים מכלי רכב דינמי וברמה ייחודית גבוהה.

 

השירות שלנו

חברת SMC  מצטיינת ברמת שקיפות גבוהה ואמינות מלאה ללקוח. אנחנו מבינים כי ההזמנה של יבוא אישי רכב נעשית דרך הכרות עם כלי הרכב בעזרת תמונות ולכן חשוב לנו לספק ללקוח מוצר אמיתי ונכון. אין אצלנו הבטחות שוא ולא תמונות בלי כיסוי, אנחנו עומדים מאחורי כל עסקה שלנו כדי להבטיח כי כלי הרכב המיובא הוא אכן מוצלח.

השירות ניתן ביחס אישי לכל אחד עם הקשבה מלאה לצרכי הלקוח. חשוב לנו להבין מה כל אחד מחפש כדי להתאים לו את כלי הרכב הכי טוב בשבילו. חברתנו מצטיינת ביחס אישי ונכון לכל לקוח עם רצון כנה להביא עבורו את המרצדס הכי טוב מבחינתו.

 

יבוא אישי מרצדס – כמה פשוט ככה קל!

ישנם סוגים רבים של רכב מרצדס ובחלקם אף יוקרתיים ומיוחדים במינם. לא פלא כי אנשים רבים מעדיפים דווקא את הרכב הזה ורוצים אותו לעצמם. דרך חברתנו ניתן לעשות יבוא אישי מרצדס ולהנות מרכב יוקרתי ומושלם בלי הרבה מאמץ. פשוט ממלאים פרטים נחוצים ואנחנו כבר נחפש לך את המרצדס הנבחר.

יש לנו במאגר רכבים מצוינים עם אחריות מלאה לכל אורך הדרך, אנחנו מייבאים רכבי יוקרה ורכבים מעולים עבור כל אחד. דגמי המכוניות הן מהמובילות בתחום כדי שגם אתה תוכל להנות עם מרצדס מתקדם והכי טוב בשוק!

______________________________________________________________________________________________________________
הרכבים, האופנועים והקראוונים נמצאים בחו"ל וייובאו לישראל בהתאם להזמנת לקוח. רכבים ואופנועים ניתן להזמין חדשים ומשומשים מהשנים 2014 - 2015.
קראוונים ניתן להזמין חדשים בלבד
המחירים הנקובים באתר עשויים להשתנות כתוצאה משינוי בשער החליפין. המפרטים המצויינים עשויים להשתנות ומבוססים
על המידע שהועבר על ידי המוכר בחו"ל. ט.ל.ח
לבדיקת זמינות ומחיר מדוייק ניתן לפנות במייל  info@s-m-c.co.il  או בטלפון  03-7300011
יבוא אישי רכב - יבוא מקביל רכב - יבוא אישי מרצדס - יבוא אישי רכב אספנות - יבוא רכב תושב חוזר - מכפילי חניה יבוא אישי רכבי יוקרה - ריינג' רובר ספורט יבוא אישי - יבוא אישי רכב יד שניה
 

בניית אתרים  Shopsystem